Herkes Güvende Hissetmek ister

ŞEKER YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.
Sermaye Piyasası Kurulu’nun 1996 yılında almış olduğu ilke kararı gereğince Şeker Yatırım Menkul Değerler A.Ş. 125 bin TL sermaye ile kurulmuştur.

24.12.1996 tarihinde Ticaret Siciline tescil edilerek 1997 yılı başlarından itibaren faaliyetlerine başlamış ve 2012 yılında 30 milyon TL sermayeye ulaşmıştır.

Genel Müdürlük biriminin yanı sıra Ankara ve İzmir Şube olarak örgütlenmiş ayrıca Şekerbank ile acentelik sözleşmesi yaparak bankanın yurt çapına yayılmış 301 adet şubesi ile Aracı Kurum – acente işbirliğinde hizmet vermektedir.

Şekeryatırım, bir Şekerbank T.A.Ş. grup şirketidir. Kullanıcılara bulut ve lokaldeki verileri için eksiksiz bir koruma sağlayan ve Windows 10 için optimize edilen Yeni Acronis, şimdi Android, iPhone, iPad Cihazlarını da destekliyor… Acronis Çözümü
“Acronis Backup & Recovery” uygulamaların ve verinin hızlı, esnek ve güvenilir bir şekilde kurtarılmasını sağlar. Yedekleme ve replikasyonu tek bir çözümde birleştirir, yedeklemenin değerini artırır, Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 ortamları için veri korumayı yeniden oluşturur. BT ekibi Microsoft Client altyapısına eklerse ekip üyeleri ayni Acronis konsolu üzerinden tüm makineleri koruyabilirler.

Ozan AKGÜL ve Ekibi kullanıcıları sahada yedeklemek ve bunların yedeklerini sahadan uzakta bir lokasyona aktarmak için Acronis Backup & Replicasyon’a güveniyorlar.

Finans sektöründe zaman paradır, bu nedenle dataları hızlı kurtarmak zorundayız diyen Sayın AKGÜL, ” Acronis kullanıcı yedeklerini eski yedekleme çözümlerine göre daha hızlı olduğunu belirtiyor. ”
Sonuç
Şeker Yatırım A.Ş iş sürekliliğini sağlamak için makineleri daha hızlı geri yüklüyor. Full-İmaj Yedekleme Teknolojisi Her Formdaki Veriyi Koruyor.