Kesintisiz Güç Kaynakları ( UPS )

Veri Merkezleri, İşletme Ağları ve Sunucular için merkezi Kesintisiz Güç Kaynakları (UPS) ile işletmenizin her noktasında kesintisiz elektrik sağlayabilir ve her bir birimine 5kVA dan daha büyük elektrik ihtiyacı olan heryerde APC ve Liebert Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS) Çözümlerimiz ile 7/24/365 sistemleriniz çalışır durumda olacaktır.

Bilgisayar, Yazıcı, Modem, Kablosuz Erişim Noktası ve daha birçok donanımın kaliteli ve kesintisiz bir elektriğe ihtiyacı vardır. Bu kapsamda bireysel çözümlerimiz içerisinde bilgisayar ve bilgisayar ekipmanlarınızın verimli, uzun ömürlü ve kesintisiz çalışması adına Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS) Çözümlerimiz ile ekipmanlarınızın uzun ömürlü ve sağlıklı kullanılmasını sağlamaktayız.

Özellikle yerel bölgelerde ve kırsal alanlarda elektrik kesintileri oldukça sık yaşanmaktadır, ayrıca elektriğin kalitesi ve sabit voltajı ile ilgili dengesizliklerde bilgi işlem cihazlarınız sık sık arıza yapmaktadır. Kesintisiz Güç Kaynakları gerek line-interactive gerekse online olarak birçok elektrikten kaynaklanan arızaları önceden engellemekte, donanımlarınızın sağlıklı çalışmasını sağlamaktadır.