Network Kurulum ve Konfigürasyon

LTS Bilişim, kalitesi ve güvenilirliği kanıtlanmış olan markalar ile Network projeleri geliştirmektedir. Network sistemlerinin dizaynı, projelendirilmesi, ürün seçimi, konfigürasyon ve sistemin devreye alınmasına kadar ki süreçte uzman Mühendis ekibi ile her zaman yanınızda. Network sistem çözümleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  • Local Area Network (LAN) Sistemleri Kuruluşu
  • Wide Area Network (WAN) Sistemleri Kuruluşu
  • Yapısal Kablolama
  • Internet Güvenlik Sistemleri
  • TCP/IP Network Tasarımı
  • Destek Anlaşmaları ve Out Source Hizmeti
  • Güvenlik Donanım ve Yazılımları
Network danışmanlık hizmetlerimiz
İşletmeler, uygulamalarında teknolojiden yararlanmak istemektedirler. Bu sebeple bilişim konusunda uzman kişi ve firmalara talep her geçen gün daha fazla olmaktadır. LTS Bilişim, uzman kadrosuyla; güvenilir, hızlı, kaliteli ürün ve hizmet anlayışını prensip edinmiştir. LTS Bilişim , Network sertifikalarına sahip uzman mühendislerden kurulmuştur. Bütün sektörler için en uygun çözümleri üreten firmamızın; hizmet verdiği müşterilerinin gelişmeleri, bizim için gurur kaynağı olmuş, çalışma şevkimizi daha da güçlendirmiştir. Bir firmanın ihtiyaç duyabileceği tüm konularla ilgili danışmanlık hizmetlerimiz en üst seviyede devam etmektedir.
Network Bakım ve Destek Hizmetlerimiz
WAN Danışmanlık Hizmeti
Uzak mesafelerde bulunan ağ teknolojilerinin birbiri ile iletişim kurmasını sağlamaktadır. Ağ teknolojisinin giderek gelişmesi ile görüntü, ses ve bilgi alışverişi aynı platformda gerçekleştirilmektedir. Farklı lokasyonlar, çeşitli cihazlarla biribirine bağlanır. Evinizde, ofisinizdeymiş gibi çalışabileceğiniz ortamlar hazırlamak, kurulacak kamera sistemiyle dilediğiniz noktayı gözlemleyebilmek gibi olanaklar WAN teknolojisiyle sunulmaktadır.
LAN Danışmanlık Hizmeti
Belirli bir alanda oluşturulan kablolu ve kablosuz ağ teknolojisidir. Printer, tarayıcı ve ortak dosya paylaşımı gibi ortak kullanıma açılacak kaynaklara erişimi mümkün kılar. İnternet bağlantınızı ortak kullanmanız bu sistemde mümkündür.
Güvenlik Danışmanlık Hizmetleri
Firma ve kurumların; internet ve lokal networklerinde ki güvenlik seviyeleri belirlenmektedir. Yapılan kontroller sonucu kurumun ihtiyacına göre donanımsal ve yazılımsal, Firewall (güvenlik duvarı), IDS, IPS, Virüs Koruması, Wireless authentication, VPN, Veri güvenliği tercihleri müşterilerimize sunulmaktadır.
Yapılacak yatırımların gelişen teknolojilere uygunluk kontrolü
Kurum ve Firmalar, kullanılan kablo sistemi, kiralık hat, firewall, kablolu ve kablosuz donanımlar vb. yapıların ileriki dönemlerde artışları veya yer değişimleri göz önünde tutularak, teknolojik özelliklerle paralel yatırımlara yönlendirilmektedir.
Yeni Yatırımların Fiyat Performans incelemeleri İhtiyaca göre doğru ürünleri sunmak ve tüm sistem olarak en iyi performansta (fiyat/performans) çalışabilirliğinin onaylanması.
Süreklilik
Ağ altyapınızın işletmenin sinir sistemi olduğu göze alınarak, işlerinizin kesintiye uğramaması için incelenir ve sürekliliğin sağlanması için gerekli düzenlemeler ve modifikasyonlar yapılır.
Güvenilirlik
Ağ yapınızın ister Lokal ister geniş alan olsun dışarıdan ve içeriden oluşabilecek güvenlik açıkları ve saldırılara karşı güvenilir hale getirilmesini sağlayan düzenleme ve modifikasyonlar yapılır.
Yönetilebilirlik
İşleyişinizin sürekli ve kontrol edilebilir olması için karmaşıklaşan yapılarda kurulan veya kurulacak olan ağ yapısının kolaylıkla denetlenebilir, geliştirilebilir olması önemlidir. Ağ danışmanlarımız bu konuda altyapınızı inceleyerek gerekli düzenleme ve modifikasyonları önererek, sisteminizi yönetmenize yardımcı olurlar.
Ölçeklenebilirlik
Süreklilik ve Yönetilebilirlik kadar esas olan unsurlardan biri olan ölçeklendirilebilirlik büyümeyi veya genişlemeyi hedefleyen organizasyonunuzun optimum maliyetlerle en iyi performansa sahip olması için danışmanlarımız tarafından incelenerek sizin beklentilerinize göre dizayn veya modifiye edilir. LTS Bilişim, iş uygulamaları ve Intranet/Extranet çözümleri; şirketlerin ve kamu kurumlarının coğrafi olarak dağınık bir yapı teşkil eden organizasyonlarında ticari ve ticari olmayan uygulamaları, organizasyon yönetimi ve iş akış çözümleri gibi karmaşık ihtiyaçlarını gidermeye yönelik ağ altyapısı, uygulama platformu ve sunucu istemci tarafı servislerle uygulama çözümlerini içermektedir.
Hizmetlerimiz