LTS Bilişim ailesi Bilişim500 listesinde

İnterpro Medya tarafından her yıl gerçekleştirilen “Türkiye’nin En İyi İlk 500 Bilişim Şirketi” araştırması tamamlandı. 16 yıldır düzenlenen “Türkiye’nin En İyi İlk 500 Bilişim Şirketi” araştırma sonuçları açıklandı. Türkiye’de yapılan bu araştırma, sadece yurtiçinde değil yurtdışında da firmalara referans sağlaması açısından büyük önem taşıyor.
Her yıl olduğu gibi bu yıl da önde gelen şirketler arasında yerini alan LTS Bilişim, İstanbul ve diğer illerde kurduğu güçlü yapılanması sayesinde, Türkiye’nin En İyi 500 Bilişim Şirketi arasında Sistem Entegretörleri arasında ilk 100’ deki yerini aldı.
Türkiye’de teknoloji adına attığı adımlarla ve her geçen gün artan çalışma azmiyle büyüyen LTS Bilişim, sektörün öncüsü olmaya hızla yaklaşıyor.LTS Bilişim, bu başarılı çalışmalarıyla da çok kısa bir süre sonra en üstte olacağının sinyallerini verdi.
Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) – Tayfun ACARER Bilişim 500 Ödül Töreni’nde konuşan Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Eski Başkanı Tayfun Acarer, Türkiye’de mobil geniş bant alt yapı yatırımlarının artması gerektiğine dikkat çekerek, “Mobilde yılsonuna doğru beklediğimiz tıkanmalar şimdiden başladı. Mobildeki alt yapıyı geliştirmezsek 2016 yılında daha kötü beklemeler ve yavaşlıkla karşılaşacağız” dedi. Geniş bant fiber kablo ve baz istasyonu yatırımlarının kaçınılmaz olduğunu kaydeden Acarer, mobil Geniş bantta yeni frekanslara ihtiyaç duyulduğunu ifade etti.