İŞ ORTAKLARIMIZ

1986 yılında kurulan D-Link, gelişmiş network ürünlerinin; geniş bant, dijital, ses ve veri iletişim çözümlerinin tasarım, üretim ve pazarlamasında dünyanın lider firmalarından biridir.

Markanın çözümlerini Switchler, Wireless, IP Kamera, Firewall, Router ve çevre birimleri başlıkları altında toplayabiliriz.

Switch
Endüstriyel switchlerden, Fast ve Gigabit Ethernet Yönetilemeyen ve Yönetilen Switchlere, 10 Gb akıllı switchlerden, Stack özellikli Switchlere, nihayetinde ürün ailesini tamamlayan Modüler Omurga Switchlere kadar geniş bir yelpazede çözüm sunmaktadır. 6600 ve 8600 moduler Omurga Switchlerde müşteri ihtiyacına göre farklı slot sayısına sahip ürünler bulunmaktadır. SNMP Network Yönetim yazılımı yardımı ile altyapının yönetimi çok daha kolay ve efektif olarak sağlanabilmektedir.

Wireless
Wireless tarafında D-Link in çok geniş bir ürün ailesi vardır.Controller üzerinden çalışan ve Central Wifi Manager ile yönetilebilen Access Pointleri, İndoor, Outdoor ve Mesh olarak sınıflandırılabilir.Misafir erişimleri için Hotspot Gateway ürününe de sahip olan D-Link markasında, uygun antenlerde 100Km ye kadar Wireless bağlantı sağlayan ürünler de vardır.

Küçük ofisler ve ev kullanımı için de çok yaygın bir ürün segmentine sahip olan markada, Wireless kapsamı artırmak için Extender /Repeater tarzı çözümlerden, üzerinde 4.5G / LTE yedek imkanına sahip Routerlara, üzerinde bulunan FXS portları üzerinden telefon bağlantısı ile VoIP imkanı sunan cihazları da mevcuttur.

IP Kamera
Kamera tarafında iç ortam kablolu ve kablosuz çözümlere sahip olan D-Link, dış ortamlar için de çözüm sunabilmektedir. D-ViewCam yazılımı yardımı ile izlenebilen kamera altyapıları fiziki güvenlik projeleri sektöründe önemli referanslara sahiptir.

Çözümler
Bu çözümlere ilaveten, Yazıcı Sunucuları, Elektrik hattı üzerinden Ethernet çözümleri, USB cihazlar, KVM anahtarlar, Network adaptörleri, Kablo Modemler, GPON (Gigabit Passive Optical Network) cihazları ve akıllı ev konseptine yönelik ürünler ile çok geniş bir yelpazede çözüm sunmaktadır.