İŞ ORTAKLARIMIZ

Zerto, sanallaştırılmış bulut ortamlarını yöneten iş ve BT liderleri, sistem yöneticileri ve DevOps ekiplerinin karşılaştığı zorlukları çözüyor.

Felaket Kurtarma
Zerto, olağanüstü durum kurtarmada altın standarttır ve kesinti ister doğal afet, ister donanım arızası veya karşınıza çıkan başka bir şey olsun, veri kaybınızı ve kesinti sürenizi büyük ölçüde azaltır. Zerto’nun sürekli veri koruması, tüm kümelerin, çoklu VM uygulamalarının veya yalnızca tek bir sunucunun kurtarılmasını sağlamak için en düşük RPO’ların ve en hızlı RTO’ların kilidini açar. İster ikincil bir siteye, genel buluta veya yönetilen bir hizmet sağlayıcıya kurtarma yapın, Zerto size tüm kritik dijital varlıklarınızı koruma, yönetme ve kurtarma konusunda güven verir.

Sürekli Yedekleme
Zerto ile yerel sürekli yedekleme, eski yedekleme paradigmasını alır ve tersine çevirir: Her 12 veya 24 saatte bir yapılan kopyalar yerine, Zerto her 5-15 saniyede bir sürekli olarak her zaman açık yedeklemeler yapar. Anlık görüntüler yerine CDP kullanan Zerto yedekleme, üretimi etkilemez ve kötü şöhretli gecelik veya mikro yönetimli yedekleme pencerelerini unutmanıza olanak tanır. Zerto’nun sürekli yedeklemesi, gerçek şeyin yalnızca birkaç saniye gerisindeki dosyaların, klasörlerin veya sanal makinelerin anında kurtarılmasını sağlar; bu, fidye yazılımlarını tamamen engellemenin veya yanlışlıkla silme işlemlerini geri almanın kolay bir yoludur.

Uzun Süreli Elde Tutma
Zerto, düzenleyici veya yasal gereksinimlerinizi karşılamayı son derece basit hale getirir: aylarca veya yıllara yayılan saklama için verileri buluta veya seçtiğiniz amaca yönelik depolama cihazına gönderin. Bu uzun vadeli kopyalar, yerel yedeklemelerden veya DR replikalarından alınabilir, seçtiğiniz bir programa göre yapılır ve işletmeniz için en anlamlı olan yerde saklanabilir. Güçlü indeksleme ve arama, 3-2-1 stratejiniz nasıl görünürse görünsün dosyaları bulmayı ve geri yüklemeyi 1-2-3 kadar kolaylaştırır. Uzun mesafe için mi? Saklamak istediğiniz ancak nadiren eriştiğiniz veriler için LTR kopyalarını sıcaktan soğuğa ve derin dondurucuya taşımak için uygun maliyetli bulut katmanlamayı kullanın.

Veri Hareketliliği ve Geçişler
Veri merkezi konsolidasyonları, şirket birleşmeleri ve satın almaları veya buluta geçiş için Zerto, müşterilerinin verilerini ve uygulamalarını genellikle geçişlerle ilişkilendirilen sıkıntıların hiçbiri olmadan taşımalarına yardımcı olur. Farklı bir hipervizöre veya genel buluta/buradan geçiş yapıyor olsanız bile, geçiş projenizi Zerto’nun tamamen düzenlenmiş platformuyla önemli ölçüde hızlandırın. Daha sonra geri taşınmanız mı gerekiyor? Zerto’nun teknolojiden bağımsız yaklaşımı, belirli bir platforma veya buluta bağlı kalmadan ihtiyaç duyduğunuzda geri dönme esnekliği sağlar.

Test ve Geliştirme
Zerto’nun sürekli çoğaltması, üretim sistemlerinin bir kopyasını her zaman sadece birkaç saniye geride alabileceğiniz anlamına gelir. Müşteriler, üretimle neredeyse aynı olan test/geliştirme sunucularını hızlı bir şekilde dağıtmak için Zerto’yu kullanır ve ardından, sunuculara ihtiyaç kalmadığında Zerto’nun verimli bir şekilde temizlemesine izin verir. Yamaları kolayca doğrulayın veya üretime müdahale etmeyecek yalıtılmış ortamlarda yeni kodu test edin. Sürekli veri koruması, sürekli entegrasyon ve dağıtımla buluştuğunda herkes için bir kazanma durumu söz konusudur.

Güvenlik ve Uyum
Zerto’nun sunduğu benzersiz ayrıntı düzeyi, fidye yazılımı veya diğer kötü amaçlı yazılımların sizi fidye ödemeye zorlamak şöyle dursun, işinizi durdurmak zorunda olmadığı anlamına gelir. Bulaşmadan hemen önceki bir noktaya hızlı bir şekilde geri sarmak ve şifrelenmemiş dosyalarınızı ve VM’lerinizi geri yüklemek için Zerto’yu kullanın. Saniyelerdeki bu ayrıntı düzeyi, olay sonrası adli tıp, analiz veya proaktif tarama için ideal olan isteğe bağlı korumalı alanları da etkinleştirir. Üretim kopyaları, canlı sistemlere herhangi bir etkide bulunmadan dövülebildiğinde, kalem testi bile daha basit hale gelir.