İŞ ORTAKLARIMIZ

ÇOK YÖNLÜ ÇÖZÜMLER

Useroam işletmeler için kullanıcı kimliği doğrulama çözümü olup, Useroam Basic ve Useroam Extended olmak üzere 2 paket halinde sunulmaktadır. Basic pakette kullanıcılar; T.C. kimlik numaraları, kısa mesaj, sosyal medya (Facebook, Twitter, Google, Linkedin) hesap bilgileri ile sisteme kayıt olabilirler. Extended pakette ise Basic pakete ek olarak otel programları gibi veritabanına sahip (Oracle, MySQL, MsSQL vb.) uygulamalarınız ile entegre olarak kullanıcılarınız ve misafirleriniz için kimlik doğrulama hizmeti sunar.

USEROAM NELER YAPABİLİR?

ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR ARAYÜZ

Giriş sayfasını ve kayıt sayfalarını dilediğiniz şekilde düzenleyebilir, arka plan resmi değiştirme, logo değiştirme, logo boyutu ve renkleri değiştirme seçenekleriyle özelleştire bilirsiniz.

ÇOKLU KULLANICI VE KUPONLARI

Konferans, toplantı gibi yüksek katılımcıya sahip organizasyonlarınız için politikaları önceden belirlenmiş çoklu kullanıcılar oluşturabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA DESTEĞİ

Misafirleriniz sosyal medya (Facebook, Twitter, Linkedin, Google) hesaplarıyla oturum açarak hızlıca kayıt olabilirler.

ÇOKLU DİL DESTEĞİ

İstediğiniz kadar dil ekleyip, misafirlerinize kendi dillerinde mesajlar ve ekranlar sunabilirsiniz.

DETAYLI RAPOR

Misafirlerinizi detaylı grafiksel raporlardan takip edebilir, bu raporları PDF ve Excel formatında görüntüleyebilirsiniz.

SMS DESTEĞİ

Kullandığınız toplu SMS çözümünü Useroam’a entegre ederek kullanıcıların SMS ile kayıt olmasını sağlayabilirsiniz.

OTEL ENTEGRASYONU

Useroam, dünyada ve ülkemizde yaygın olarak kullanılan Elektra, Fidelio, Opera, Amonra, Sentez gibi birçok otel programı ile entegre olarak çalışabilmektedir. Bu programların veritabanında yer alan bilgileri kullanarak Cyberoam UTM donanımları üzerinden önceden belirlenen erişim politikaları ile güvenli bir şekilde internete erişmelerine imkan sağlar. Useroam üzerindeki E-posta toplama seçeneğini kullanarak müşterilerinizin e-posta bilgilerini kayıt altına alabilir, bu adresleri kampanya ve benzeri duyurularınız için kullabilirsiniz. Detaylı raporlama özelliği sayesinde misafirlerinizin internet kullanımları hakkında rapor oluşturabilirsiniz.

T.C KİMLİK  DOĞRULAMA İLE KAYIT

Misafirlerinizin T.C. kimlik numarasını Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü servisine yaptığı sorgu ile doğrulayarak, misafirinizin size ihtiyaç duymadan internet erişimi için kullanıcı oluşturmasına olanak sağlar.