İŞ ORTAKLARIMIZ

Veriler, her sektörün dönüşümünün merkezindedir ve Synology’nin özünde dünyanın verilerini yönetmek ve korumak üzerine önemli bir rolü vardır. Synology her bir şirketin dijital dünyanın üstel veri büyümesine uyum sağlamak için gereken ölçekte, flash bellekten diske birden fazla bulut mimarisine kadar erişime ihtiyaç duyduğu her yerde verilerin yönetilmesini ve korunmasını sağlar.

Çözüm ve Güvenilirlik
BT sektöründe güvenilen isimler arasında yer alan Synology, işletmelerin verilerini basit, emniyetli ve güvenilir bir şekilde yönetmelerini taahhüt ediyor. Şirket, altı milyondan fazla kurulumla desteklenen en modern inovasyon ve sahada kanıtlanmış güvenilirliği bir araya getirerek sürekli artan beklentileri karşılamak için güçlü bir geçmişe sahip. Çok çeşitli çözümleri gururla sunuyor.

Müşteri Odaklı
Synology, öncü uzmanlık ve kayda değer deneyimi birleştirerek dünya genelindeki müşterilere özel çözümler sunmaktadır. Müşteriler, işletmelerini sorunsuz, güvenli ve ölçeklenebilir bir şekilde nasıl taşıdıklarını ve yönettiklerini, çözümlerimizin yardımıyla bizzat deneyimleyerek aktarmaktadır.

Güvenilir Yedekleme Havuzları
Birçok işletme, yedekleri Synology sistemlerinde depolamak için üçüncü taraf yedekleme yazılımı kullanır. Aslında, Synology’nin yakınsanmış NAS/SAN depolama sistemleri yelpazesi, iş açısından kritik verileri ve yedekleri depolamak için Fortune 500 şirketlerinin yaklaşık yarısı da dahil olmak üzere dünya çapında on binlerce şirkette konuşlandırılmıştır. Depolanan veriler nadiren kullanılsa da sağlam ve güvenilir bir çözüme ihtiyacınız vardır.

Veri Depolama
Synology NAS/SAN depolama sistemleri, yapılandırmayı ve çalıştırmayı son derece basit hale getiren işletim sistemi olan DSM tarafından desteklenmektedir. Azaltılmış bir öğrenme eğrisi, BT yöneticilerinin dokümantasyonla uğraşmak veya teknik destek istemek için daha az zamana ihtiyaç duyar. Bir yedekleme kurtarma olayı sırasında her saniyenin önemli olduğu durumlarda, minimum sürtünmeye sahip bir sistem fark yaratabilir.