İŞ ORTAKLARIMIZ

EN PRATİK VERİ DEPOLAMA

Veri depolama ve dijital ortamlar arası dosya paylaşmak için erişim imkanı sağlayan pratik çözümler sunmaktadır. Profesyonel tüketiciler, kreatif profesyoneller, küçük işletmeler ve aileler için çözüm, paylaşımlı depolama için kurulumu en kolay ve en ekonomik çözüm olan ağa bağlı depolama (NAS) cihazıdır.

Büyük verinin yedeklenmesi, depolanması ve analiz edilmesi için QNAP, yüksek performanslı, daha büyük kapasiteli ve daha güvenli veri depolama çözümleriyle her ölçekte kurum ve kuruluşa güvenilir depolama ve sanallaştırma çözümleri sunmaktadır.


HİZMETLERİMİZ

DOSYA DEPOLAMA  VE PAYLAŞMA

QNAP Turbo NAS, çeşitli ağ protokolleri üzerinden yüksek performanslı dosya paylaşımı için tasarlanmıştır. SMB / CIFS, AFP ve NFS’yi destekleyen Turbo NAS, uyuşmazlık endişesi olmaksızın farklı işletim sistemleri arasında kesintisiz dosya paylaşımına olanak tanımaktadır.

DEPO YÖNETİMİ

QNAP Turbo NAS, BT yöneticilerine uygun veri koruma düzeylerini düzenleme konusunda büyük esneklik sağlayan kapsamlı RAID türlerini destekler. Turbo NAS, veri depolama için güvenli bir yer olmanın yanı sıra depolama yönetimi ve kapasite tahsisini kolaylaştırır.

AYRICALIKLAR VE GÜVENLİK

QNAP Turbo NAS sistem, veri erişimi ve kayıtlı dosyaların güvenliğini sağlamak için birçok fonksiyonu desteklemektedir. Şifreli erişim ile sistem bağlantılarını ve iletişimleri korur; IP engelleme ile şüpheli kullanıcıları önlemeye yardımcı olur. Harici sürücü şifreleme ve sabit sürücülerin hırsızlığı durumunda veri çalınma riskini azaltır. Ayrıca, en son virüslere karşı algılamayı desteklenmektedir. Bütün bu önlemler, Turbo NAS’ı önemli dosyalar için güvenli bir yer haline getirmeyi hedeflemektedir.

YÖNETİM

QNAP Turbo NAS sunucu yönetimini kolaylaştırır. Kullanıcı dostu grafik arayüzü, IT uzmanlığı gerektirmeden web tarayıcısı ile yapılan sezgisel sistem yönetimini sunar. Bir defalık sistem ilk kurulumu, sistem uyarıları veya hataları hakkında anlık uyarı bildirimleri, bilgilendirici sistem günlükleri ve kaynak izleme ve kullanışlı sistem geçiş seçenekleri gibi BT yöneticilerinin kapsamlı ihtiyaçlarını desteklemek için çeşitli yönetim araçları sağlanmaktadır.

SORUNSUZ KAPASİTE GENİŞLETME

Qnap büyüyen işletme verisinin ihtiyaçlarını karşılamak için birden fazla QNAP RAID genişleme muhafazasını basamaklandırarak verimli kapasite genişletmeyi destekler.

Çift denetleyiciler, çift çevrimli mimariyi içeren ES1640dc ve buna tekabül eden JBOD genişletme kasaları, tekli düğüm arızasını tolere edebilmek için çift kanallı (Çift Yönlü) yollar sunar. Harici bir JBOD kablosu mini SAS kablosunun harici hasarından dolayı kesilmiş olsa bile, yine de normal şekilde çalışabilir. Bu veri koruması ve kapasite ölçeklenebilirliği için gereklidir.

YEDEKLEME VE KURTARMA

QNAP Turbo NAS, işletmelerin etkin yedekleme görevleri üzerinde büyük kolaylık sağlamak için geniş bir depolama kapasitesi ve mükemmel dosya aktarım hızı ile ideal bir yedekleme merkezi olarak çalışır. Turbo NAS, bir yedekleme merkezi olmasının yanı sıra, verilerini harici depolama aygıtlarına, uzak sunuculara ve üçüncü parti bulut yedekleme servislerine kolay ve rahat bir şekilde yedekleyebilmektedir.

VERİMLİLİK

QNAP Turbo NAS çok başarılı bir depolama yöntemidir. Web sunucusu ve yazıcı sunucusu da dahil olmak üzere yararlı iş uygulamaları sağlamaktadır. Ayrıca, QNAP Uygulama Merkezinde bulunan çeşitli Uygulama Merkezi uygulamaları, esnek ve geniş çevrimiçi uygulamaları etkinleştirmektedir. Turbo NAS, düşük toplam sahip olma maliyetiyle pürüzsüz işletme operasyonlarını gerçekleştirmek için iyi bir sistemdir.

QNAP Turbo NAS, ağ ayarları için birçok işlev sunmaktadır. DDNS, IPv6, birden fazla LAN ve kablosuz LAN desteği, BT yöneticileri için Turbo NAS işlemini rahatlık ve kullanım kolaylığı açısından kolaylaştırır.