İŞ ORTAKLARIMIZ

GÜÇTEN DAHA FAZLASI

Dell çözümleri aygıttan veri merkezine ve buluta kadar her alanda daha hızlı ve daha bilinçli karar vermenize, BT işlemlerini kolaylaştırmanıza, son kullanıcı verimliliğini artırmanıza ve verilerinizin güvenliğini sağlamanıza yardımcı olmaktadır.

Dell, şirketler için en iyi teknolojileri üretmektedir. Dell operasyonlarınızı optimize etmenize, varlıklarınızı güvenceye almanıza ve bulut yolculuğunuzu yönetmenize yardımcı olacak çözümler sunmaktadır. İnovasyon hızlandırma ve en optimum iş sonuçlarını elde etmede insanları, süreci ve teknolojiyi birbirine bağlayan bu yolun her adımında sizin yanınızda yer almaktadır.

HİZMETLERİMİZ

İŞ  SÜREKLİLİĞİ

Dell EMC’nin felaket kurtarma önerileri altında birleştirilen, devamlı veri koruması ve devamlı uzak lokasyona veri transferi çözümleri sayesinde, kritik verilerin lokal ve uzak lokasyon transfer işlemlerinin yönetimlerini en basite indirgeyebilmektedir. Önde gelen Microsoft, Oracle ve SAP gibi üreticilerle entegrasyon anlamında, tam uyumluluk özelliği de mevcuttur.

YEDEKLEME VE KURTARMA

Veri yedekleme, koruma ve kurtarma işlemleri için EMC çözümleri kullanılmaktadır. EMC yedekleme ve kurtarma ürünleri, firmanız için ölçeklenebilir, esnek ve her zaman büyümeye hazır yazılım ve donanım çözümleri sunmaktadır.Dell EMC sahip olduğu geniş ürün portföyünü, gelecek nesil yedekleme teknolojilerini ve yönetim stratejilerini birleştirerek çok daha kapsamlı bir şekilde bilgi korumasına imkan sunmaktadır.

VERİ DEPOLAMA

Verimli bir bilgi altyapısı sayesinde verilerinizi depolayabilir, koruyabilir, optimize edebilir ve sürekli erişilebilirlik sağlar. Tek bir e-postadan, üretim veri tabanlarınıza kadar daha çok veriyi yönetebilir ve verimliliğini arttırabilir. Dell EMC veri depolama sistemleri ile verileriniz için her zaman güvenli, erişilebilir ve büyümeye hazır ortamlar tasarlanabilmektedir.

VERİ MERKEZİ YÖNETİM YAZILIMLARI

Karmaşık veri merkezi altyapıları yönetimini daha basite indirgeyebilmeye yardımcı olacak Dell EMC veri merkezi yönetim çözümleri bulunmaktadır.

FLASH TEKNOLOJİLERİ

Dell EMC Xtreme çözümleri ile çok yüksek performans bekleyen ortam ve uygulamalar için farklı seçeneklerde Flash teknolojileri sunmaktadır.