HAKKIMIZDA

GELECEĞİNİZ GÜVENLİ ELLERDE

GELECEĞİNİZ GÜVENLİ ELLERDE

LTS, teknolojik yenilikleri yakından takip eden, dinamik kadrosuyla teknolojinin dönüştüren gücünü profesyonel olarak kullanabilen, deneyimli ve yenilikçi bir yapıya sahiptir. Ağırlıklı olarak bilişim güvenliği, sanallaştırma, network, veri depolama ve veri yedekleme çözümleri sunmaktadır. Ayrıca danışmanlık ve projelendirme, bakım ve destek, sistem kurulum ve entegrasyon, network kurulum ve konfigürasyon alanlarında hizmet vermektedir.

Kurum ve kuruluşların dijital ihtiyaçlarını analiz ederek, en doğru çözümleri üretmeyi amaçlamakta ve bu doğrultuda hizmet sunmaktadır. Rekabet gücü kazandırmayı, minimum maliyetle maksimum verimlilik elde etmeyi, dijital bilgi kaynaklarının ve bilgi akışlarının güncel ve güven içinde sağlanmasını hedeflemektedir.
LTS, satış kanalları vasıtası ile Türkiye’nin herhangi bir yerine anında hizmet ve ürün ulaştırabilmektedir. Ayrıca periyodik olarak düzenlediği bayi entegrasyon eğitimleri sayesinde satış kanallarının mevcut veya yeni almış oldukları personellerin oryantasyon süreçlerinin düzenlenmesinde önemli rol oynamaktadır. LTS, Türkiye’de birçok markanın entegratörlüğünü üstlenerek; dünyanın en seçkin markalarını bir araya toplamakta ve müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Bünyesindeki, uzmanlık sertifikasına sahip uzman kadrosuyla, müşterilerine profesyonel çözümler üretmektedir.

 

GÜVENER ŞİRKETLER GRUBU GÜVENCESİYLE

İnşaat sektöründe faaliyete geçtiği 1986 yılında temelleri atılan Güvener Şirketler Grubu stratejik yönetim, finansal güç, kalite ve iş güvenliği konularındaki tecrübesi ile kurulduğu ilk günden bu yana faaliyet gösterdiği sektörlerde saygın ve güvenilir bir yere sahip olmuştur. Stratejik iş kollarını inşaat ve bilgi teknolojileri olmak üzere iki ana dalda belirleyen Güvener Şirketler Grubu, alanında yenilikçi hizmetler sunmaktadır.

guvener.com.tr
GELECEĞİNİZ GÜVENLİ ELLERDE

20.000’den fazla mutlu müşterimize hizmet veriyoruz,
size nasıl yardımcı olabiliriz?

İletişime Geç