İŞ ORTAKLARIMIZ

KESİNTİSİZ İŞ AKIŞI

Verilerin hiper-kritikliği, hiper-büyümesi ve hiper-yayılımı, kuruluşlara büyük baskı oluşturmaktadır. Verileri toplamak, depolamak ve korumak yeterli değildir. Verileri akıllıca yönetmek ve böylece iş sürekliliğini sağlamak, riski azaltmak, yaşam ve çalışma şeklini geliştiren dijital hizmetlerde daha hızlı yenilik yapılabilmesi için işletmenin ihtiyaçlarına proaktif bir şekilde cevap verecek yeni bir yaklaşıma ihtiyacınız vardır. Günümüz kuruluşları artık verilerin hiper-erişilebilir olmasını beklemektedir. Bu sayede daha hızlı tepki süreleri, verimlilikte iyileştirmeler elde edebilir ve müşteri taleplerindeki değişime daha iyi uyum sağlayabilir. Veeam Hyper-Availability Platform, kuruluşların kesintisiz çalışırlık açığını kapatacak ve dijital yaşamlarının etkilenmesini önleyecek eksiksiz bir çözüm sunar.


HİZMETLERİMİZ

YEDEKLEME VE KURTARMA
REPLİKASYON VE YÜK DEVRETME

Yedekleme ve replikasyon hiper-erişilebilirlik platformuna güç veren motorun ana bileşenleridir. Yedekleme ve kurtarma, replikasyon ve yük devretme gibi temel Veeam özellikleri Veeam Backup & Replication ve Veeam Availability Suite gibi Veeam’in en güçlü ürünlerinin temelini oluşturur. Bunlar Veeam’in her bulutta, her uygulama ve her veri için hiper-erişilebilirlik sağlamasına olanak tanımaktadır.

GÖRÜNÜRLÜK VE İZLEME

Veeam ONE ile kullanıcılar tüm iş yüklerine görünürlük kazandıran güçlü bir izleme, raporlama ve kapasite aracından yararlanabilmektedir. Hizmet sağlayıcılar, müşterilerine yenilikçi bilgiler sağlayacak görünürlük ve merkezi yönetim özellikleri barındıran Veeam Availability Console’u kullanabilir. Ayrıca System Center için Veeam Management Pack, Microsoft System Center yöneticilerinin BT ile ilgili daha iyi kararlar alabilmeleri için uygulamadan donanıma görünürlük sağlamaktadır.

SAAS

Çoğu organizasyonda veriler iletişim, işbirliği ve hizmet yönetimi için SaaS bulutlarına genişletilir. SaaS verilerini sizin yönetmenizi sağlar ve böylece kesintilere izin vermez. Microsoft Office 365 için Veeam Backup, çevrimiçi Exchange e-posta verilerine erişim kaybı riskini ortadan kaldırır ve kullanıcılar için hiper-erişilebilirlik sağlar.

BULUT

Buluta giden, buluttan alınan ve bulut içindeki verilerinizi korumaktadır. Veeam; Amazon Web Services (AWS), Microsoft Cloud, IBM Cloud gibi önde gelen bulut sağlayıcıları ve 18.000’den fazla yönetilen bulut sağlayıcı ile güçlü işbirliği ortaklarıyla ve sorunsuz teknoloji entegrasyonları sayesinde, çoklu buluttan yararlanan kuruluşlar için veri koruma çözümleri sunmanın yanı sıra; verilerinizin tüm bulutlarda korunmasına yardımcı olmaktadır.

EVRENSEL APIL’LER

Entegrasyonlar en üst düzeyde kesintisiz çalışırlık ve SLA’lar elde edilmesini, operasyonel verimliliğin iyileşmesini ve mümkün olan en iyi sonuçların sunulmasını sağlar. Veeam geniş bir iş ortağı ekosisteminde entegrasyonlar ve arayüzler sağlar. Bunların arasında VMware, Microsoft ve Nutanix gibi hipervizör entegrasyonu; HPE, NetApp, Dell EMC, Cisco, Pure Storage, Infinidat ve IBM gibi iş ortakları dahil olmak üzere Evrensel Depolama API’leri aracılığıyla depolama entegrasyonu ve Microsoft Exchange, SharePoint, Active Directory, SQL, Oracle gibi kritik uygulamalar içeren arayüzler yer almaktadır.

DÜZENLEME VE OTOMASYON

İhtiyaçları öngörerek ve çoklu bulut dünyasında talepleri güvenli şekilde karşılayarak riski azaltır, yenilikleri hızlandırır. Düzenleme ve otomasyon süreçleri, iş yükü mobilitesi ve akıllı veri yönetimi elde etmek için son derece önemlidir. Veeam Availability Orchestrator; Veeam yedeklerinin ve replikalarının tanımlı bir felaket kurtarma planı, kesintiye neden olmayan test ve otomatik belgeleme, güncelleme ve raporlama ile düzenlenmesini sağlamaktadır. Böylece başka bir siteye sorunsuz bir şekilde yük devredebilmekte ve uyumluluğu daha kolay sağlanabilmektedir.

FİZİKSEL

Uç nokta ve fiziksel sunucular çoğu kuruluşta veri kullanım alanının son derece önemli bir bileşeni olmaya devam etmektedir. Fiziksel iş yükleri dahil olmak üzere tüm iş yükleri için hiper-kesintisiz çalışırlık son derece önemlidir. Fiziksel sunucular ve uç noktalar çoğu kuruluşun iş sürekliliği ve daha da büyümesi için büyük önem taşır. Veeam, Microsoft Windows ve Linux için Veeam Agent’lar ile Windows ve Linux fiziksel sunucuları ve iş istasyonları için hiper-kesintisiz çalışırlık sağlamaktadır.