İŞ ORTAKLARIMIZ

Forseca’nın uzman ekibi, siber saldırıların önlenmesi ve tespiti, ağ güvenliği, mobil güvenlik, bulut güvenliği ve diğer birçok alanda Türkiye’nin önde gelen firmalarındandır. Şirket, müşterilerine en son teknolojileri kullanarak ve sektör standartlarına uygun olarak siber güvenlik çözümleri sunar.
Forseca, siber güvenlik sektöründeki deneyimi ve uzmanlığı sayesinde, müşterilerinin siber güvenlik zafiyetlerini tespit etmelerine ve önlem almalarına yardımcı olur. Şirketin amacı, müşterilerinin siber güvenliğini sağlamak için iyi ve etkili çözümler sunmaktır.

ForsecaBOX
Günümüzde artık klasik mimaride verilerinizi yedeklemeniz sizi güvence altına almada maalesef yeterli değildir. Yeni nesil siber saldırılar sizi çaresiz bırakmak için önce yedekleme alanlarınıza saldırmaktadır. Verilerinizi depoladığınız bulut sunucunuzun veya yerel yedekleme alanlarınızın, yedeklerinizi koruyacak yeterli güvenlik çözümlerinin olmadığını biliyor musunuz?

ForsecaAPI
ForsecaAPI bütünleşik bir uçtan uca aktarım çözümüdür. Örneğin, belirli niteliklere sahip sütunlarda ve niceliklerdeki kayıtları getiren sabit kalıp raporlar yetersiz gelmekte ve bunun yerine sınırsız sayıda kendi süreçlerimize uygun raporlar üretebildiğimiz iş zekası yazılımları kullanıyorsak, ForsecaAPI de sınırsız sayıda kendi işinize uygun aktarım süreçleri tasarlayabileceğiniz, yönetebileceğiniz bir aktarım motorudur.

ForsecaBACKUP
ForsecaBackup’ın arayüzü tamamen kullanıcı dostudur. Hantal ve kullanıcıyı yoran hiçbir süreç yoktur. Kolay, pratik ve bir o kadar da güvenlidir. ForsecaBackup ile bir kere yedekleme planlarınızı oluşturup kaydettiğinizde, artık bilgisayarınızın veya sunucunuzun arka planında çalışan güvenebileceğiniz bir yedekleme süreci başlamış demektir.