İŞ ORTAKLARIMIZ

ÇOKLU ORTAM, TEK YÖNETİM

ManageEngine, küçük işletmelerin ihtiyacı olan kullanım kolaylığı ve en büyük kuruluşların talebi olan güçlü özellikleri sunarak, uygun maliyetli yazılımla, BT yönetimini kolaylaştırır. Yönetilen hizmet sağlayıcılarına müşterilerinin sunucularını, masaüstlerini ve mobil cihazlarını verimli şekilde yönetmelerine yardımcı olan web tabanlı yazılımdır. Yazılım dağıtımını otomatik hale getirir. Microsoft ve üçüncü taraf yamalarını günceller. Donanım ve yazılım varlıklarını denetler. Küçük, orta ve büyük ölçekli MSP’ler için uygundur. Denetim, uyumluluk, geniş konfigürasyon listesi ve raporlama seçenekleri, ITIL süreçlerine uygun olarak; müdahale yönetimi, problem yönetimi, değişiklik yönetimi, IT proje yönetimi gibi kapsayıcı özelliklere sahiptir.


HİZMETLERİMİZ

DESKTOP CENTRAL

Sunucuları, dizüstü bilgisayarları, masaüstlerini, akıllı telefonları ve tabletleri merkezi bir noktadan yönetmeye yardımcı olan entegre bir masaüstü ve mobil aygıt yönetimi yazılımıdır. Yamaların yüklenmesi, yazılımın dağıtılması, BT varlıklarınızın yönetimi, yazılım lisanslarının yönetimi, yazılım kullanım istatistiklerinin izlenmesi, USB aygıtı kullanımının yönetimi, uzak masaüstlerinin kontrolünün üstlenilmesi ve daha fazlası gibi düzenli masaüstü yönetim yordamlarını otomatikleştirir. Hem Windows hem de Mac işletim sistemlerinin yönetimini desteklemektedir.

Mobil aygıtların profil ve ilkeleri dağıtmasını yönetmeye, aygıtları WIFI, VPN, E-posta hesapları için yapılandırmaya, kamera, tarayıcı kullanımına kısıtlamalar getirmeye ve parolayı, uzaktan kilitleme/silmeyi etkinleştirme gibi işlemlerle, aygıtı güvence altına almaya imkan sağlar. Ayrıca tüm iOS ve Android akıllı telefonları ve tabletleri yönetebilmektedir.

PASSWORD MANAGER PRO

Kuruluşların parola, belge ve dijital kimlik gibi paylaşılan hassas bilgilerini depolamak ve yönetmek için kullanılan güvenli bir kasadır. Password Manager Pro kullanımı, parola depolama ve erişimi için güvenli, merkezi bir kasa kurarak parola zayıflığını ve güvenlik açıklarını gidermektedir. Kritik sistemlerde gerekli olan sık parola değişikliğini otomatikleştirerek, BT verimliliğini artırmaktadır. Parolaya erişim için onay iş akışları ve gerçek zamanlı uyarılar kullanarak koruyucu ve duyarlı güvenlik kontrolleri sağlamakta; güvenlik denetimleri ve SOX, HIPAA, PCI gibi mevzuatlara uyumluluğu sağlama işlevlerini gerçekleştirmektedir.

SERVICEDESK PLUS

ITIL çerçevesinde oluşturulmuş entegre varlık ve proje yönetimi içeren bir yardım masası yazılımıdır. ServiceDesk Plus’taki Proje Yönetimi modülü, BT Yardım masasını Proje Yönetimi ile bir araya getiren mükemmel entegre bir çözümdür. Service Desk Plus’la entegre olan Proje Yönetimi ile projelerin yönetimi BT yöneticileri için daha kolaydır. Çeşitli ekipler ve uzmanlarla işbirliği yapmayı, projenin büyüklüğü ne olursa olsun, her türlü projeyi kolayca takip edebilmeyi ve yönetebilmeyi sağlamaktadır.