İŞ ORTAKLARIMIZ

ESET’LE TANIŞIN

30 yılı aşkın bir süredir, gelişmekte olan siber güvenlik tehditlerine karşı anında ve kapsamlı koruma sağlayan endüstri lideri IT güvenlik yazılımı ve hizmetleri geliştiriyoruz.

M+
kullanıcı teknolojimiz tarafından korunmaktadır
dünya çapında araştırma ve geliştirme merkezleri
B+
200’den fazla ülke ve bölgede kurumsal müşterileri
+
yıllık NOD32 teknolojisi

Tüm Ölçekten İşletmeler için ESET Koruması

ESET PROTECT Enterprise
Şirket ağında olan biten her şeyi kontrol altında tutmak isteyen güvenlik ekipleri için biçilmiş kaftan. ESET PROTECT Advanced On-Prem’e ek olarak tam bir ağ görünürlüğü sağlayan ESET Detection and Response sayesinde benzersiz davranış gösteren şüpheli dosyalar 100 milyon farklı uç noktadan veri toplayan ESET Livegrid tarafından sağlanan itibar temelli referanslar ile karşınızda.

İçerdiği bileşenler
 

ESET PROTECT Complete
ESET PROTECT Advanced On-Prem’e ek olarak e-posta kaynaklı tehditlere ve zararlı yazılımlara karşı korunursunuz. ESET Dynamic Threat Defense, Microsoft Exchangeile buluştuğunda fidye yazılımı saldırıları ve sıfır-gün tehditlerinden korkmanıza gerek kalmayacaktır. (Cloud sürümü ESET Cloud Office Security içerir)

İçerdiği bileşenler
 

ESET PROTECT Advanced
ESET Endpoint Security çok katmanlı korumasına eklenen yeni katman olan ESET Dynamic Threat Defense ile sıfır gün tehditlerine ve fidye yazılımlarına karşı güvende olursunuz. Windows ve macOS cihazlar için geliştirilmiş ESET Full Disk Encryption sayesinde özellikle taşınabilir cihazlarınız üzerindeki veriler çalınmaya karşı korunur ve GDPR/KVKK gibi regülasyonlara uyumluluk sağlarsınız.

İçerdiği bileşenler
 

ESET PROTECT Entry
Şirket uç nokta ve mobil cihazlarınız; insan deneyimi, makine öğrenimi, bulut tabanlı itibar sistemi ve derin davranış analizinin ortak çalışması ile gelişmiş çok katmanlı koruma sağlayan ESET Endpoint Security ile güvende. File Server Security, bankacılık ve ödeme koruması ile güvenli intranet Endpoint Security özelliklerinden bazıları.

İçerdiği bileşenler
 

ESET PROTECT Essential Plus
ESET Endpoint Antivirus çok katmanlı koruma kalkanları sayesinde zararlı yazılımları çalıştırılmadan önce, çalıştırılırken ve çalıştırdıktan sonra tespit ederek engeller. Makine öğrenimi, davranışsal analiz, büyük veri ve insan deneyimi mükemmel bir denge ile çalışarak performansı azaltmadan ve minimum yanlış tespit ile sistemlerinizi korur.

İçerdiği bileşenler
  

Bireysel kullanım veya Ev/Ofis için ESET koruması

ESET Smart Security Premium
Fazladan hırsızlık koruması ve kolay parola yönetimi de dahil olmak üzere her şeyi isteyen kullanıcılar için ödün vermeden inşa edilmiştir.

ESET Internet Security
Alışveriş, bankacılık, iş ve iletişim için interneti aktif olarak kullanan, gizlilikleri konusunda endişe duyan modern kullanıcılar için idealdir. Windows, Mac ve Android cihazları korur.

ESET NOD32 Antivirus
Hızlı ve hafif, herhangi bir kesinti istemeyen oyuncular ve günlük kullanıcılar için hayati önem taşır. Sadece kurun ve unutun. Windows ve Android cihazları korur.

ESET MOBILE SECURITY

Android akıllı telefonunuz ve tabletiniz için kapsamlı koruma

Android akıllı telefonunuz, tabletiniz ve televizyonunuz için kapsamlı koruma Cihazınızı virüsler ve Truva atları gibi siber güvenlik sorunlarına karşı korur. Paranıza erişebilen finans uygulamalarını kullandığınızda ekstra güvenlik sağlar. Kayıp veya çalıntı cihazınızı bulmanıza yardımcı olur ve değerli verilerinizi korur.

ESET PARENTAL CONTROL FOR ANDROID

Çocuklarınızı internette güvenle koruyun

Çocuklarınızı internette güvende tutmanıza yardımcı olan aile dostu uygulama Uygulama Koruması, çocukların uygulamalarla harcadıkları zamanı ve hangi uygulamaları kullanabileceklerini yönetmenize yardımcı olur. Web Koruması ve Güvenli Arama ile sadece izin verilen içerik gösterilir. Geofencing özelliği aracılığıyla çocuklarınızın mevcut konumunu kontrol edin, kişiselleştirilmiş bölgeler oluşturun ve çocuğunuz bölge dışına çıktığında uyarılar ayarlayın.