İŞ ORTAKLARIMIZ

TAM DİJİTAL ÇALIŞMA ALANI

Dijital dönüşüm, iş ve BT yazılım tabanlı bir yaklaşımla hızlandırılmalıdır. Dünya çapında 500.000’den fazla müşteriye yönelik güvenilir bir platforma sağlayıcısı olan VMware, sanallaştırmada öncü, bulut ve iş hareketliliğinde yenilikçi bir tutum içerisindedir. Kanıtlanmış bir lider olarak VMware, cihazların yönetilebilir bir ortamda çalışmasına, yönetime, cihazlara bağlanma ve güvence altına almaya izin verir. VMware dijital özgürlük ve kontrol konforu sağlar. Tam entegre yazılım çözümleri ile veri merkezleri ve büyük bulut hizmetlerine kadar genişletilmiş performans, güvenlik ve ölçeklenebilirliği etkinleştirme yeteneğine sahiptir.


HİZMETLERİMİZ

BULUT BİLİŞİM

VMware bulut bilgi işlem hizmetleri, bulutta hem eski hem yeni uygulamaların çalışmasına izin vermektedir.Mevcut yatırımlardan yararlanmaya devam ederken ortak bir bulutun sağladığı esnekliğe ve maliyet etkinliğine sahip olma imkanı tanımaktadır.

KURUMSAL MOBİLİTE

Kurumsal mobilite, çalışma alanında inovasyonun merkezinde yer alır.Çalışanların daha etkili olabildiği yeni bir iş ortamı oluşturmak için mobil teknolojilerdeki gelişmelerden ve mobil çalışma tarzlarından yararlanır.

SİBER RİSK VE UYUMLULUK

VMware, dört ana yapı taşı olan ‘güvenilirlik, bütünlük, güvenlik ve bağlılığı’ içeren VMware Trust and Assurance Framework ile müşteri şeffaflığını artırmaya yönelik, proaktif bir yaklaşım sergilemektedir

VMWARE CROSS CLOUD ARCHITECTURE

BT, şirketin dijital gündeminin itici gücü olmasına yardımcı olmak için, uygulamaları bulutlar ve cihazlar arası ortak bir işletim ortamında çalıştırma, yönetme, birbirine bağlama ve güvende tutmanın kolay bir yolunu sunmaktadır

YAZILIM TANIMLI VERİ MERKEZİ

VMware’in Uyumluluk ve Siber Risk çözümleri; PCI, FedRAMP/FISMA, CJIS ve HIPAA/HITECH gibi yasal olarak çok sıkı denetlenen ortamlarda uyumlulukla ilgili kaygıları gidermek için VMware ve iş ortağı teknolojilerini birleştirmektedir.

GÜVEN VE  GÜVENCE

VMware’in Yazılım Tanımlı Veri Merkezi, mimarisi sınıfının en iyisi hesaplama, depolama, ağ sanallaştırması ve yönetim olanaklarını bir araya getirmektedir.

İŞ SÜREKLİLİĞİ VE FELAKET KURTARMA

BT organizasyonları, iş açısından kritik uygulamaları ve verileri çeşitli nedenlerle oluşan kesintilerden korumada sürekli güçlüklerle karşılaşmaktadır. VMware yüksek kullanılabilirlik, veri koruması ve felaket kurtarma olanağı sağlayan kapsamlı, entegre bir işletme sürekliliği ve felaket kurtarma çözümleri portföyü sunmaktadır.

VCLOUD AIR NETWORK HİZMETLERİ

VMware vCloud Air Network, 100’den fazla ülkede VMware tabanlı bulut hizmetleri sunan 4.000’den fazla hizmet sağlayıcıdan oluşan bir ekosistemdir. Yerel sağlayıcılar, uzmanlaşmış uyumluluk ve sertifikalar aracılığıyla geniş bir bulut hizmetleri yelpazesi ve dikey pazar uzmanlığı sağlarken, veri egemenliğini de temin eder.

NESNELERİN İNTERNETİ (IOT)

IoT’yi dağıtmak, yönetmek, güvende tutmak ve işletmek, gerek operasyon gerekse BT için karmaşık bir iştir. VMware, operasyon (OT) ve BT arasında bir köprü kurarak kurumsal sınıfta, uçtan uca bir işletim yönetim çözümü sunmakta ve uçtan buluta size nesnelerin interneti üzerinde tam denetim vermektedir.

SANALLAŞTIRMA

Birden fazla işletim sistemini ve uygulamayı aynı sunucuda, aynı anda çalıştırmayı olanaklı kılan, kendini kanıtlamış bir yazılım teknolojisidir. BT dünyasını dönüştürmekte ve kullanıcıların teknolojiden yararlanma biçimini kökten değiştirmektedir.