İŞ ORTAKLARIMIZ

YENİ NESİL GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ

Palo Alto Networks öncü yeni nesil kurumsal güvenlik çözümleri sağlayıcısıdır. Palo Alto Networks’ün yenilikçi platformu servis sağlayıcıların, özel şirketlerin ve kamu kurumlarının bir taraftan uygulamaları güvenle etkinleştirmelerini sağlarken; diğer taraftan da uygulama ve kullanıcı trafiği üzerinde tam kontrol ve izleme kabiliyeti sunmaktadır. Yeni nesil güvenlik duvarı, yeni nesil hedefli saldırı koruması (Wildfire) ve yeni nesil uç nokta koruması (TRAPS) çözümleri ile Palo Alto Networks, kurumları bilinen ve bilinmeyen tüm saldırılara karşı koruyarak; yeni teknoloji inisiyatiflerinin güvenle alınmasını sağlamaktadır.


HİZMETLERİMİZ

PALO ALTO AĞ  GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Palo Alto güvenlik cihazı Next Generation Firewall olarak adlandırılmaktadır. Bu güvenlik cihazı diğer cihazlara göre sensörleri ve hassasiyeti daha yüksek olmakla birlikte sezgisel kontrol sağlamaktadır. Birden fazla kullanılan ekipmandan ziyade tek başına bütünleşik çözüm sunarak yapı süzer tehlike analizini üst safhada tutar ve port kontrolünün detaylı analizini yapar.

ÜRÜNLER

Advanced Endpoint Protection – Traps
Network Security Management
Security Subscriptions
Virtualized Firewall
Next Generation Firewall

PALO ALTO NETWORKS NEXT-GENERATION FIREWALL

Palo Alto Networks Yeni Nesil Güvenlik Duvarları şifrelenmiş trafiği de çözümleyerek tüm trafiği uygulama bazlı, fonksiyonel bazlı, kullanıcı ve içerik bazlı sınıflandırabilmektedir. Böylelikle bütünüyle görünürlük, kontrol ve güvenlik sağlayabilmektedir. Single Pass Parallel Processing patentli eşsiz mimari ile trafik kontrolü ve tehdit önleme işlemlerini yapabilir. App-ID, patentli trafik sınıflandırma teknolojisine sahiptir. Uygulamaları her portta belirleyip, kontrol ederek; bütünüyle görünürlük ve kontrol sağlayabilmektedir. Çok yüksek performansta SSL ve SSH çözümlemesi yapabilir. Bilinmeyen uygulamalara karşı sezgisel algoritma ile trafik sınıflandırabilmektedir. User-ID, patentli kullanıcı kimliği tanımlama teknolojisine; kullanıcı bazlı uygulamaya yetki verme ve politika belirleme yetilerine sahiptir.

Microsoft AD, Microsoft Exchange, Port Mapping, XML API, GlobalProtect ve Syslog dinleyerek kullanıcı bilgisinin tanımlanmasını sağlamaktadır. Kullanıcı bazlı trafik analizi, raporlama ve Forensics analizi yapabilmektedir. Content-ID teknolojisi ile tek bir katmanda tüm trafiğe tehdit önleme ve DLP güvenlik politikaları tanımlayabilir. Zararlı URL, Malware, Exploit, Botnet, C&C koruması ile atak yüzeyini minimize edebilmektedir. URL Filtering PAN-DB ile geniş çapta kategori bazlı URL filtreleme ve kimlik hırsızlığı önleme özelliği mevcuttur. Dosya tipine göre yasaklama ve hassas veri filtreleme yapabilmektedir. Dinamik analiz, statik analiz, Machine-Learning ve Bare Metal analiz yöntemleri ile bulut temelli veya On-Prem Wildfire teknolojisine sahiptir. Wildfire teknolojisi ile bilinmeyen ve hedef odaklı saldırıları belirleyebilmektedir.