POWERSTORE DEVRİMİ BAŞLADI

PowerStore, Dell Technologies’in veri çağı için tasarlanmış, devrim niteliğinde bir depolama aygıtıdır. Müşterilerinize veri merkezli, akıllı ve uyarlanabilir bir altyapı çözümü sunar. PowerStore’un esnek, yazılım tabanlı mimarisi, çekirdekten uca ve buluta kadar iş yüklerini en iyi duruma getirerek, koruyarak ve ölçeklendirerek, değişen bir dünyada tutarlı iş sonuçları sunar.

Yönetimi kolaylaŞtIrIn.  Kapasiteyi geniŞletin.  Otomatik olarak uyarlayIn.

Yepyeni PowerStore T modeli serisiyle sürekli modern kalın. Uygun fiyatlı 500’den 9200T’ye kadar PowerStore T modelleri, işletmenizin artan ihtiyaçlarını karşılamak için yüksek performanslı esnek bir depolama platformu sağlar.

Küçükten başlayın ve sıkıntı veya kesinti yaşamadan 18 PB’ın üzerinde ölçeklendirin. PowerStore’un yerleşik zekası, hızlı strateji değişiklikleri yaptığınızda bile sizin müdahalenize gerek kalmadan verimliliği, performansı ve kullanılabilirliği otomatik olarak ayarlar. Yeni bir sürücü taktığınız anda tüm depolama hizmetleri otomatik olarak yapılandırılır. Performanstan ödün vermeden garantili ortalama 4:1 DRR sağlayan her zaman açık akıllı veri azaltımı sayesinde çözüm geliştikçe maliyetler tutarlı olarak düşük kalır. 

Harekete geçmeniz gerektiğinde CloudIQ size AI tabanlı öngörüler ve tahmine dayalı analizler sular. Yerleşik ekosistem entegrasyonları sayesinde PowerStore hizmetlerini farklı yönetim çerçevelerinden denetleyebilir, çekirdekten uca ve buluta kadar operasyonel tutarlılığı sağlayabilirsiniz. En iyisi de,  Anytime Upgrade™ sürekli PowerStore inovasyonuna kolay, uygun maliyetli erişim sağladığından iş yüklerinizin her zaman en son teknoloji üzerinde çalıştırıldığını bilmenizdir.

BİRLEŞİK BLOK, DOSYA, VOL VE KAPSAYICI DESTEĞİ
AKILLI KÜMELERLE ÖLÇEĞİ ARTTIRIN VE GENİŞLETİN
GARANTİLİ 4:1 DRR İLE UÇTAN UCA NVMe
YEREL ÇOĞALTMA TÜM İŞ YÜKLERİNİ KORUR
UÇTAN UCA OTOMATİK İŞ AKIŞLARIYLA DEVOPS’Yİ BASİTLEŞTİRİN
GELECEKTE OLABİLECEKLERDEN ETKİLENMEYEN VE ANYTIME UPGRADE™ PROGRAM AVANTAJIYLA YATIRIMINIZI KORUYUN

LTS Bilişim Teknolojileri olarak;

Dell EMC PowerStore ile mevcut sistemlerinize gerekli entegrasyonları sağlayarak ihtiyaç duyduğunuz anlarda uzman teknik kadromuz ile danışmanlık, kurulum sonrası destek, bakım ve yönetim hizmetlerimiz ile yanınızda oluyoruz.

Sağladığımız Hizmetler

  • Satış öncesi teknik danışman ekiplerimiz ile en uygun topolojinin oluşturulması
  • Karmaşık BT altyapılarınızın LTS’nin tecrübesi ile güvenle yönetilmesi
  • Deneyimli ve sertifikalı teknik kadromuz ile global standartlara uygun kurulumların yapılması
  • Versiyon güncellemeleri, sağlık taramaları, sistem performanslarının optimum hale getirilmesi
  • Tüm Türkiye’ye aynı standartlarda bakım ve kurulum hizmetleri
GELECEĞİNİZ GÜVENLİ ELLERDE

10.000’den fazla mutlu müşterimize hizmet veriyoruz,
size nasıl yardımcı olabiliriz?

İletişime Geç