İŞ ORTAKLARIMIZ

NEDEN FLEXAPP360?

Kurumsal iş yükünüzü maksimum güvenilirliğe ulaştıran sunucu hizmetleri sayesinde FlexApp360, bilgi güvenliğinizi güvence altına alır. Bulut altyapınızı yüksek performansta çalıştırmanıza olanak sağlayan Flexapp360, bulut çözümleri ile bütüncül performans sunar. Şirket içindeki kurumsal yükleri minimuma indirgeyen bulut bilişim hizmetleri ve çözümleri, iş yükünü azaltır ve verimliliği artırır.
İş yükünüzde yüksek performans elde etmeniz için çalışan FlexApp360 bulut destek mühendisleri, taleplerinize hızlı ve doğru şekilde cevap verir.

Kurumsal Sunucular ile Çığır Açan Performans
Çığır açan performansı ile bulut çözümleri başta olmak üzere birçok alanda beklentileri aşan Flexapp360, şirket içindeki verimliliğinizi artırır. Çalışanların şirket dışında da aktif olmasına olanak sağlayan sunucu hizmetleri, verimlilik, maliyet ve performans açısından en doğru sonuçlara erişmenize olanak tanır. Bilgi güvenliği alanında güvenilir çözüm ortağınız FlexApp360, sunduğu uçtan uca güvenlik çözümleri ile bulut bilişim altyapılarındaki verilerinizi yaşam döngüsü boyunca korur. Exchange mail, sunucu barındırma, web hosting, bulut yedekleme, felaket kurtarma, CDN ve çok daha fazla konuda Flexapp360 kalitesinden faydalanın.

E-Posta Güvenliği
FlexApp360 ile size ulaşan e-postalardan çekinmeyin. Güvenilir kişilerin e-posta adreslerini kullanan kimlik avı sahtekârlarını engelledik ve çalışanları saldırılara karşı korumayı kolaylaştırdık.

Kimlik doğrulama tekniklerimiz; e-posta başlığı anormalliği analizi, görünen ad ve benzer etki alanı analizinin bir kombinasyonunu kullanır. Eşleşme olup olmadığını kontrol etmek için gelen e-postaların görünen adını, yaygın olarak kötüye kullanılan bulut hizmeti marka adlarının görünen adıyla ve kuruluş içindeki VIP’lerle karşılaştırabilirsiniz.

Şüpheli mesajlar engellenebilir, karantinaya alınabilir, konu satırı uyarısıyla etiketlenebilir veya kullanıcı düzeyinde engelleme listesi oluşturabilir.

Siber Tehditlere Hızlı Yanıt Verin
FlexApp360, Sophos ile e-posta kaynaklı tehditlere karşı birden fazla savunma hattı oluşturmanıza ve yönetmenize olanak tanıyarak tehditlere daha hızlı yanıt vermenizi sağlar. Güvenli e-posta, siber güvenlik bilinci eğitimi ve yeni nesil uç nokta koruması da dâhil olmak üzere bu önlemlerin hepsi, mobil cihazlar için optimize edilmiş tek bir portaldan yönetilir.

Olasılıkları Lehinize Çevirin
Domain adresiniz, spam yaymak için kullanılabilir! Bu da e-posta gönderen ve güvenilir bir işletme olarak marka itibarınızı etkiler. Güvenliği ihlal edilmiş e-posta etkinliğinin yaygın belirtileri vardır. Ancak ilgili ekipler, bu belirtileri fark etmekte zorlanabilir. Böylece tespit edilemeyen yeni tehditlerle karşılaşırsınız.

Sophos Synchronized Security, Sophos e-posta güvenliğini Sophos Endpoint korumasına bağlayarak, spam ve kötü amaçlı yazılım gönderen virüslü bilgisayarların otomatik olarak algılanmasını ve temizlenmesini sağlar.

Şifreleme Tekniğiyle Rahat Edin
Hassas verileri koruyun ve uyumluluğu kolaylaştırın. FlexApp360, mesaj alanını ve ekteki dosyaları hassas veriler için otomatik olarak tarayarak, yalnızca birkaç işlemle mesajları engellemek veya şifrelemek için kolayca politikalar oluşturmanıza imkân tanır.

  • Zorunlu TLS şifrelemesi, iletiler aktarılırken gizlice dinlemeyi önler.
  •  Şifreleme, yalnızca tüm e-postayı veya ekleri korur.
  • Office 365 eklenti düğmesini kullanarak veya mesaj bölümüne kuruluşların özel konu satırı etiketini ekleyerek mesajlarınızı güvenli ve hızlı bir şekilde gönderebilirsiniz.
  • Mesajlaşma portalı ile ekteki dosyaları güvenli bir şekilde gönderip açabilirsiniz.

Güvenilir E-Posta Esnek Kullanım
FlexApp360’ın sunduğu e-posta güvenliği hizmetleri, bütün önemli e-posta sağlayıcılarıyla entegre olarak çalışır ve tam performans verir. Bununla birlikte kullanıcı politikalarını hızlı ve istediğiniz doğrultuda kişiselleştirebilirsiniz. FlexApp360’ın e-posta güvenliği hizmetleri, Microsoft Office programlarıyla da uyumludur.