İŞ ORTAKLARIMIZ

IBM POWER SYSTEM İLE GERÇEK BİR DÖNÜŞÜM GERÇEKLEŞTİRİN

IBM i, yenilikçiler tarafından yenilikçiler için tasarlanmış bir platformdur. Sürekli erişilebilirlik, en son güvenlik özellikleri ve IoT, yapay zeka ve Watson ile kolay entegrasyon, kuruluşunuza olmazsa olmaz içgörüler sağlar

Her boyuttaki işletmenin, ne pahasına olursa olsun kapalı kalma süresinden kaçınması gerekir. BT altyapısı stratejinizin temelinde yüksek uyumluluğa sahip kurumsal sınıf sunucular olduğunda, bunları tercih ettiğiniz bir bulut ortamıyla entegre edebilir, ister şirket içinde ister bulut ortamında olsun, iş yüklerini istediğiniz yerde devreye alıp taşıyabilirsiniz. Ama en önemlisi, iş sürekliliğinin herhangi bir etkiye maruz kalmaksızın devam edeceğinden emin olursunuz.

NEDEN IBM

Error : 0

Basitleştirilmiş çoklu bulut

Verilerin, uygulamaların ve hizmetlerin bir hibrit bulut ortamında nasıl taşındığını yeniden düşünün. IBM POWER9™ tabanlı Power Systems ile, isteğe bağlı olarak bilgi işlem ve belleği dinamik olarak ölçeklendirebilir ve veri yoğunluğu en yüksek iş yükleri için tasarlanmış bir bulut oluşturabilirsiniz.

Error : 0

Yerleşik uçtan uca güvenlik

IBM Power Systems’de güvenlik özellikleri; işlemci, sistemler, sabit yazılım, işletim sistemi ve hipervizör olmak üzere her katmanda yerleşik olarak bulunur. Çipe yerleştirilen hızlandırılmış şifreleme sayesinde verileriniz hem atıl hem de etkin durumdayken korunur. Ayrıca PowerVM®, büyük rakipler arasında bildirilen güvenlik açığı olmayan tek hipervizördür.

Error : 0

Uygun maliyetli performans

IBM POWER9 işlemcisinin dünyanın en hızlı süper bilgisayarlarını desteklediğini biliyor muydunuz? Bu aynı işlemci, kuruluşunuzu hızlandırmaya hazırdır. İster eski bir Power sunucusundan ister x86’dan geçiş yapın, önemli bir performans kazanımı elde edebilirsiniz.

Error : 0

Güçlü Altyapı

Günümüzün her an etkin olan dünyasında, işlemlerin sürekliliğini sağlayan, dayanıklı, görev açısından kritik sunucular gereklidir. IBM sunucuları, aralıksız 10 yıldır en güvenilir olmanın yanı sıra ana bilgisayar dışı tüm Linux platformları için %99,9996’lık maksimum çalışma süresiyle kurumsal sunucular sınıfında sektör lideridir

Error : 0

Gelişmiş Yönetim

Gelişmiş yönetim ve gözlemlenebilirlik yetenekleri sayesinde ilkeleri tüm bulut depolaması ortamlarınız çapında yönetin ve uygulayın.