Hiper Bütünleşik Sistem Çözümleri

ÇÖZÜMLERİMİZ

Hiper-Bütünleşik Sistemler (HCI) veri merkezinizde yönetmeniz gereken sunucu, veri depolama, yedekleme, sanallaştırma, ağ gibi katmanları tek bir yapı üzerine toplayıp kullanmanızı, yönetmenizi ve raporlamanızı sağlayan sistemlerdir.

HCI, geleneksel donanım tabanlı sistemlerin tüm katmanlarını sanallaştıran, yazılım tabanlı bir alt yapıdır. HCI, sanallaştırılmış CPU, sanal yazılım tabanlı depolama (VSAN) ve sanallaştırılmış yazılım tabanlı ağ(software-defined networking) içermektedir. Kısaca Hiper-bütünleşik altyapılar, sunucu, veri depolama ve ağ katmanlarını x86 platformları kullanarak birleştirir ve sanallaştırır.

Geleneksel mimariye göre en büyük avantajları sistemi tek bir noktadan yönetme esnekliğidir. Geleneksel mimaride her katman için ayrı bir arayüz bulunmakta ve sistemi farklı farklı arayüzlerden yönetmek zorundasınız.

LTS Bilişim, bu konuda sektörün öncü markaları ile işbirliği içerisinde çözüm sunmaktadır. DELL VxRail ve HPE Simplivity ailesi ürünler konusunda yaygın saha deneyimine sahip teknik ve danışman ekibimiz, ücretsiz olarak sunduğu müşteri altyapı ve veri analizinden çıkardığı kapsamlı raporlar ile optimum çözümü müşteriye sunabilmektedir.

çözüm ortaklarımız