İŞ ORTAKLARIMIZ

Nutanix, küresel bir yazılım şirketi olarak, işletmelerin veri merkezi operasyonlarını basitleştirmek ve optimize etmek için yenilikçi çözümler sunmaktadır. 2010 yılında kurulan şirket, tüm dünyada birçok büyük şirketin işletme yazılım ihtiyaçlarını karşılamak için çözümler geliştirmiştir.

Nutanix, özellikle bulut bilişim, depolama ve ağ sistemleri konusunda lider bir konumda bulunmaktadır. Sunduğu hizmetler sayesinde, işletmeler kritik uygulama ve verilerini daha güvenli bir şekilde depolayabilir, hızlı ve kolay bir şekilde yönetebilirler. Ayrıca, işletmelerin karmaşık veri merkezi altyapılarını daha basit ve yönetilebilir hale getirerek, zaman ve kaynak tasarrufu sağlarlar.

Nutanix’in öncü teknolojisi, ölçeklenebilir, esnek ve yüksek performanslı bir veri merkezi çözümü sunar. Şirket, müşterilerine özelleştirilmiş ve güvenilir bir hizmet sunarak, işletmelerin daha rekabetçi ve inovatif olmasına yardımcı olmaktadır.

Çoklu Bulut Mimarisi
İş sonuçlarına ve yeni yeniliklere odaklanabilmeniz için açık, yazılım tanımlı hibrit çoklu bulut platformuyla bulut karmaşıklığını basitleştirmenize yardımcı olur.

Çoklu Bulut Yönetişimi Yoluyla Bulut Yolculuğunu Hızlandırın
Akıllı operasyonlar, self servis ve orkestrasyon, güvenlik uyumluluğu ve görünürlüğü ve bulut maliyetlerinin kontrolü için birleşik bir çözüm.

Birleştirilmiş Veri Hizmetleri Platformuyla Depolama Endişelerine Son Verin
10 aylık geri ödeme ile birleşik bir depolama platformuyla daha hızlı dijital dönüşüm gerçekleştirin. Entegre fidye yazılımı koruması, dönüşümü daha da sorunsuz hale getirir. %421, 5 yıllık ROI ve %63 daha verimli BT depolama yönetimi elde edin.

Şirket İçi ve Genel Bulutta Hizmet Olarak Veritabanı
Microsoft SQL Server, Oracle, PostgreSQL, MongoDB ve MySQL için hibrit çoklu bulut DBaaS. Yüzlerce ila binlerce veritabanını verimli ve güvenli bir şekilde yönetin.

Son Kullanıcı Bilgi İşlemini Kolayca Etkinleştirin
Hibrit bir bulut deneyimi için talep üzerine esnek kapasiteden yararlanın, Son Kullanıcı Bilgi İşleminden (EUC) ve bulut felaket kurtarmadan yararlanın.