GreenLake uçtan buluta platformu self servis, kullanıldığı kadar ödenen, yukarı ve aşağı ölçeklendirilen ve sizin için yönetilen bulut deneyimini, uçta, ortak konumda ve veri merkezinde olmak üzere her yerdeki uygulamalara ve verilere getiriyor. Sermayeyi boşa çıkarmanıza, operasyonel ve finansal esnekliği arttırmanıza ve sizin için sonraki adımı hızlandırmaları amacıyla yetenekleri serbest bırakmanıza imkan sağlar.

Bulut modeli, talep üzerine sunulan kaynaklara kolay erişim, kullanım başına ödeme esnekliği ve basitleştirilmiş BT işlemleriyle iş sonuçlarını hızlandırabilir. Yine de uygulamaların %62’si uyumluluk, güvenlik, performans ve diğer faktörler nedeniyle kurum içi özel bulutta veya bulut dışı ortamlarda1 dağıtıldığı için, şirketlerin veri merkezlerinde modern bulut deneyimini elde etmenin yollarını araması şaşırtıcı değil. Günümüzün iş taleplerini karşılamak için kuruluşlar, uygulamaları ve verileri nerede olursa olsun çeviklik, ölçeklenebilirlik ve değere ihtiyaç duyar.

Hewlett Packard Enterprise, HPE GreenLake platformu ile artık modern bulut deneyimini her yerde (uçlar, ortak konum tesisleri, veri merkezleri ve çoklu bulutlarda) mümkün kılıyor. HPE GreenLake platformu herhangi bir ön ödeme olmadan, tesisinize 14 gün gibi kısa bir sürede kesintisiz olarak teslim edilen makine öğrenimi işlemleri (ML Ops), kapsayıcılar, depolama, bilgi işlem, sanal makineler (VM’ler), veri koruma ve daha fazlası gibi geniş bir bulut hizmetleri portföyü sunar. Gelişmiş ölçüm, kullanımla birlikte ölçeği büyüyen ve küçülen, doğru ve şeffaf kullanım başına ödeme faturalandırmasına olanak tanır. Ayrıca 7/24 izleme ve yönetim ile HPE, altyapı yönetimiyle ilgili ağır işleri üstlenir. Her şeyi birbirine bağlayan, hibrit varlıklar genelinde operasyonları ve içgörüleri merkezileştiren birleştirici platform HPE GreenLake Central’dır. Bu self servis platformda, kullanıcıların, maliyetleri ve kapasiteleri hakkında güncel bilgi almak veya kapsayıcılar, sanal makineler ve abone oldukları diğer hizmetler için yönetim imkanlarına kolay erişim elde etmek için öğelerin üzerine gelip tıklamaları yeterlidir. HPE GreenLake bulut hizmetlerinin bu merkezi görünümü, işletmelerin kullanımı ve maliyeti yönetmesine, uyumluluk sorunlarını gidermesine ve BT işlemlerini otomatikleştirmesine yardımcı olabilir.

Bulut Deneyiminizi Her Yere Taşıyın

Uygulamaları modernleştirin, verileri içgörülere dönüştürün ve istenen sonuçları hızlandırmak için iş kollarına esnek kapasite sağlayın.

Tüketime dayalı bir modelle doğru boyutu elde edin.
 
Ön sermaye harcamaları olmadan bir rezervin üzerinde bulunan kullanım başına ödeme modelini kullanarak iş talebiyle ölçeklenin.

 

BT’yi basitleştirin.

Riski azaltmak ve BT kaynaklarını stratejik ve inovatif girişimler için serbest bırakmaya yönelik yönetim hizmetleriyle karmaşıklığı azaltın.

 

 

Daha hızlı değer elde edin.
 
14 gün gibi kısa bir sürede önceden yapılandırılmış çözümleri teslim alın  ve kurun.

 

Merkezi kontrol ve içgörüler elde edin.
 
Kurum içi ve bulut ortamlarında kaynakları, maliyetleri, kapasiteyi, uyumluluğu ve daha fazlasını yönetmek için HPE GreenLake Central platformundan yararlanın.

 

 

 

Talep üzerine uzmanlık edinin.
 
Uyumluluk denetimi, performans ayarı, taşıma hizmetleri ve daha fazlası için iş ihtiyaçlarını karşılamak üzere ilave hizmetler ekleyin.

 

İş Sonuçlarını Hızlandırın
 
Uygulama modernizasyonu:
 
Geliştiricilere daha hızlı ve daha akıllı çalışmaları için ihtiyaç duydukları kaynakları verin. Örneğin, hizmet olarak sunulan ve %100 Kubernetes tabanlı bir açık kaynaklı çözüm olan HPE GreenLake için kapsayıcılar kullanarak geleneksel, bulut dışı yerel uygulamaları mimarisini yeniden oluşturmak zorunda kalmadan dönüştürün.
 
Veri dönüşümü:
 
Dijital dönüşüm girişimlerinin temelini oluşturan veri değerinin kilidini açmak için içgörüleri hızlandırın. Makine öğrenimi için HPE GreenLake; Hadoop, veritabanları, veri koruma ve veri yönetimi hizmetlerinin yanı sıra veri merkezlerinizde, uçta ve özel bulutlarınızda makine öğrenimini operasyonel hale getirmenize yardımcı olan uçtan uca bir hizmet sunar.
 
Self servis sunum:
 
HPE GreenLake Central ile kontrolü ve içgörüyü, ihtiyacı olanların ellerine teslim edin. Örneğin, finans ekiplerine genel bulut ve HPE GreenLake bulut hizmetlerini kapsayan maliyet şeffaflığı ve tüketim analizi sağlayın. Hızlı kaynak sağlama ve talep üzerine ölçek büyütme ve küçültme becerisi ile iş kolları için değer elde etme süresini hızlandırın. Uygunluk hizmetleri için HPE GreenLake’i kullanarak gelişmiş yönetişimle, hukuk görevlilerinin riski azaltmasına yardımcı olun.