Ayrıcalıklı Erişim Yönetiminde Avrupa Lideri

Kullanımı kolay ve kurulumu kolay olan WALLIX Bastion PAM çözümü, kritik BT altyapısına ayrıcalıklı erişim üzerinde güçlü güvenlik ve gözetim sağlar. Basitleştirilmiş Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi ile saldırı yüzeyini azaltın ve yasal uyumluluk gereksinimlerini karşılayın.

Oturum Yönetimi:

Güçlü ve kullanımı kolay Privileged Session Management yetenekleriyle kritik varlıklarınızı siber saldırılara karşı koruyun. Siber güvenlik uyumluluk gereksinimlerini karşılayın ve ayrıcalıklı oturum etkinliğini izleyin, tüm bunları yaparken BT yöneticilerinin üretkenliğini artırın ve ayrıcalıklı erişim üzerinde kolay kontrol sağlayın.

WALLIX Session Manager BT liderlerine, yalnızca doğru kişinin doğru BT kaynaklarına erişmesini sağlayan güçlü bir güvenlik duruşuyla ağ varlıklarına erişimi yönetmek, kontrol etmek ve denetlemek için güçlü bir çözüm sunar.

 

 

 

Erişim Yöneticisi:

Tasarım gereği güvenli yeteneklerle BT yöneticilerinin ve harici sağlayıcıların her yerden güvenli bir şekilde bağlanmaları için güvenli uzaktan erişim sağlayın; Yalnızca doğru kişinin doğru kaynağa doğru amaç için erişebilmesini sağlamak için BT ekibinizi güçlendirin.

Oturum yönetimi ile Access Manager’ın HTML5 tarayıcı tabanlı bağlantısı sayesinde bir RDP, SSH veya Telnet bağlantısı açma ihtiyacını ortadan kaldırın. Uç noktalarda ek eklenti veya büyük istemci gerekmez ve kritik kaynaklara erişimi güvence altına almak için izlenemeyen VPN altyapısı yoktur.

WALLIX Erişim Yöneticisi, ayrıcalıklı oturum adli analizi için gelişmiş çoklu Bastion Küresel Arama yetenekleri sunar ve küresel bir çok kiracılı Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi mimarisi için birkaç Bastion örneğine yayılan kiracıları ayırt edebilir.

 

AAPM:

DevOps ve Robotik Süreçlerin kritik BT kaynaklarına gerçek zamanlı olarak, betiklerde bırakılan savunmasız, sabit kodlanmış kimlik bilgileri olmadan otomatik olarak erişmesini sağlayın. AAPM modülü, WALLIX Bastion Vault’ta depolanan hedef parolalara mühürlü erişim sağlamak için Ansible, Terraform ve diğer benzer araçlarla birlikte çalışan, kurulumu kolay bir yazılımdır.

WALLIX Application-to-Application Password Manager DevOps’un kimlik bilgilerini bilmeden kritik kaynaklara erişmesini sağlar. Tüm sırlar güvenli bir şekilde saklanır ve AAPM, rakipsiz güvenlik/kontrol ve etkilenmemiş üretkenlik için DevOps araçlarına veya robotlarına tamamen güvenli erişim sağlar.

 

 

 

 

Zamanında ve Daimi Ayrıcalıklar:

Tam Zamanında (JIT) ve Sıfır Daimi Ayrıcalıklar politikaları, BT varlıklarını korumanın ve doğru kullanıcının doğru kaynaklara, doğru amaç için ve doğru zaman diliminde erişmesini sağlamanın nihai yoludur. Ayrıcalıkları yalnızca saldırı yüzeyini azaltmak, içeriden gelen tehdidi en aza indirmek ve hassas BT kaynaklarını korumak için sağlam bir güvenlik politikası uygulamak için gerektiğinde verin. En Az Ayrıcalık İlkesi temelinde sistemlere yalnızca gerektiği kadar ayrıcalıklı erişim sağlayın, ne daha fazla ne daha az.

 

 

Şifre Yönetimi:

Kimlik bilgilerini kontrollü bir kasada güvenli bir şekilde saklayın ve üst düzey şifreleme sayesinde parolaları hırsızlığa ve paylaşıma karşı koruyun. Yapışkan notlara yazılan veya güvenli olmayan Excel dosyalarında saklanan veya daha da kötüsü, herkesin keşfetmesi için açık metin komut dosyalarına kaydedilen parolaların kullanımını ortadan kaldırın. Ayrıcalıklı kimlik bilgileri üzerinde sıkı denetim için üst düzey parola güvenlik kontrollerinin yanı sıra Uygulamadan Uygulamaya Parola yönetiminden yararlanın.

WALLIX Password Manager, BT liderlerinin parolalarını, sırlarını ve kimlik bilgilerini kolayca kontrol etmelerini ve yönetmelerini sağlar. Mevcut yatırımları korumak ve geliştirmek için WALLIX kasasıyla çalışır veya üçüncü taraf kasalarıyla entegre olur.

 

 

PEDM:

Yönetici hakları, hayati varlıklarınıza kritik güvenlik açıkları getirebilir. Verimlilikten ödün vermeden doğru kullanıcıya doğru zamanda doğru ayrıcalığın verildiğinden emin olun.

Privilege Elevation and Delegation Management, en hassas BT kaynaklarınıza erişim hakları üzerinde En Az Ayrıcalık kontrolü sunar. Ekiplerinizin üretkenliğini engellemeden aşırı ayrıcalıklı kullanıcıları ortadan kaldırın ve güvenlik risklerini en aza indirin.

 

 

Güvenli Uzaktan Erişim:

Uzaktan çalışma, dünya çapındaki kuruluşlarda artıyor, giderek daha fazla uzak kullanıcıya güvenli erişimi kolaylaştırma ihtiyacı yaratıyor ve maliyetleri ve karmaşıklığı nedeniyle geleneksel VPN çözümlerini giderek daha az alakalı hale getiriyor.

Herhangi bir tarayıcıdan erişilebilen HTML5 tabanlı bir güvenli bağlantı çözümü aracılığıyla BT yöneticilerine ve harici sağlayıcılara güvenli uzaktan erişim sağlayın. WALLIX Bastion’a erişimi basit ve zengin özellikli hale getiren RDP, SSH veya telnet bağlantılarına olan ihtiyacı ortadan kaldırın. Uzak Oturumlar, dahili oturumlarla aynı düzeyde kontrol, onay, izleme ve izlemeden yararlanarak BT süpervizörlerinin tüm ayrıcalıklı erişimleri her yerden kontrol etmelerini, denetlemelerini ve analiz etmelerini sağlar.

 

Ölçeklenebilir PAM Kolaylaştırıldı:

Hem şirket içinde hem de bulutta en iyi Toplam Sahip Olma Maliyeti (TCO) için ölçeklenebilir dağıtımı deneyimleyin.

Bir PAM çözümü dağıtmak, tek seferlik bir proje değildir. WALLIX Bastion, ayrıcalıklı erişim güvenliğine uzun vadeli, sürdürülebilir bir yaklaşımı kolaylaştırmak için özellikleri birer birer başlatarak, kuruluşların makro düzeydeki ihtiyaçlara göre çözümü dağıtmasına olanak tanıyan modüler bir çözümdür. Sonuçları gösterin ve Bastion’ı hızlı bir şekilde çalışır duruma getirin ve değişiklik yönetimini kolaylaştırmak için dereceli bir süreçte ek bileşenler ekleyin.

Kısa ve uzun vadede önemli tasarruflardan yararlanın. WALLIX Bastion’ın esnekliği ve çözümü çalıştırmak için gereken az sayıda sunucu, BT ekiplerinin yönetim maliyetlerinde, bakım maliyetlerinde ve altyapı maliyetlerinde önemli tasarruflar elde etmesini sağlayarak WALLIX Bastion PAM çözümünü tüm aşamalarda uygun maliyetli hale getirir.