neden FLEXAPP360

Kurumsal iş yükünüzü maksimum güvenilirliğe ulaştıran sunucu hizmetleri sayesinde FlexApp360, bilgi güvenliğinizi güvence altına alır. Bulut altyapınızı yüksek performansta çalıştırmanıza olanak sağlayan Flexapp360, bulut çözümleri ile bütüncül performans sunar. Şirket içindeki kurumsal yükleri minimuma indirgeyen bulut bilişim hizmetleri ve çözümleri, iş yükünü azaltır ve verimliliği artırır. İş yükünüzde yüksek performans elde etmeniz için çalışan FlexApp360 bulut destek mühendisleri, taleplerinize hızlı ve doğru şekilde cevap verir.

FLEXAPP360 CLOUD ÇÖZÜMLERİ’NİN AVANTAJLARINI İNCELEYİN

Maliyet 

Kullandıkça öde modeli ile bulutta duyacağınız ihtiyaçların kaynakların artış ve azalışlarını yönetmeniz çok kolay olur. Bu sayade, altyapıya ilave yatırımlar yapmadan projeler geliştirmenize, yönetim maliyetlerini düşürmenize yardımcı olur.

Erişilebilirlik   

Buluttaki tüm dosya, klasör, fotoğraf, video yani her türlü verinize dünyanın her yerinde anlık ulaşabilirsiniz. Bilginin paylaşılabilirliği ve erişebilirliği tarafında eşsiz ve sınırsız imkanlar sunan FlexApp360 ‘a çalışanlarınız kolaylıkla ulaşabilir.

Güvenlik   

FlexApp360 bulut hizmetlerinde yüksek güvenlik sağlama olanaklarını da beraberinde getirir. Verilerin kaybolması yada siber saldırılardan sizi korur.

Senkronizasyon   

Bulut depolamalarda benzer verillerde yapacağınız her türlü değişiklik anlık olarak yapılır. Aynı dosya üzerinde çalışan farklı ekip yada kişiler uzaktan veya yakın farketmeksizin beraber çalışabilirler.

FlexApp360 Bulut Çözümleri

 

Kurumsal Bulut Sunucu ( Private Cloud Server )

Türkiye’nin en güvenli ve yüksek performans odaklı bulut bilişim altyapısı, kurumsal ve yedekli sunucuları ve yeni nesil işlemcileriyle garanti altında. Sunucularımızın yurt içi işlemleri, 100 Mbps bağlantı hızıyla gerçekleşiyor. Bulut bilişim hizmetimizden faydalanan müşterilerimiz, Türkiye’nin en hızlı internet erişimine sahip olma ayrıcalığını yaşıyor.

FlexApp360 sayesinde sadece işletmenizin ihtiyacı kadar olan alanda sunucu kiralama hizmetlerimizden faydalanabiliyorsunuz. Bunun için işletmenize özel olarak hazırladığımız kurumsal sunucu paketleri arasından tercihte bulunabilir veya sizin için özel olarak oluşturacağımız, kişiselleştirilmiş kurumsal sunucu paketlerimizden faydalanabilirsiniz.

Felaket Kurtarma ( Disaster Recovery )

Felaket kurtarma hizmetimiz, bir kriz durumunda sisteminizin tekrardan çalışır hâle getirilmesi için fiziksel ve sanal sunucuların, depolama cihazlarının ve network altyapısının analiz edilmesi işlemidir. İşinizde aksama olmaması için felaket kurtarma hizmetimizle yanınızdayız.

Şirketinizin dijital verilerinin bulut yedeklemesine olanak sağlayan FlexApp360 ile keyifli ve verimli bir depolama süreci geçirirsiniz. Bulut üzerinde gerçekleştirdiğimiz felaket kurtarma yönetimi sayesinde iş sürekliliğini sağlayacak ve işinizi verimli hale getireceksiniz. Şirketinizin itibarını ve güvenliği korumak için tercih edebileceğiniz bu hizmetler, iş sürekliliğinin sağlanmasında oldukça önemlidir.

Lisans Kiralama ( Microsoft SPLA )

Service Provider License Agreement (SPLA) FlexApp360 ile Müşteri arasında imzalanan, Microsoft yazılımlarını kiralamaya imkan tanıyan ve Microsoft yazılımlarının ticari amaçla kullanımına izin veren lisans programıdır.

SPLA Kimler İçin Uygundur?

◯ FlexApp360 bulut sunucu kullanımı,
◯ Dönemsel personel istihdam edilmesi,
◯ Ofis dışı uzak lokasyonlarda personel çalıştırılması,
◯ Yüksek lisans satın alma maliyetlerinden kaçınılması,
◯ Felaket Kurtarma
◯ Data Barındırma
◯ E-Ticaret Siteleri
◯ CRM Çözümleri
◯ Proje bazlı çalışma

Uç Nokta Güvenliği ( Hosted Antivirüs )

Sizden bağımsız bir cihazın ağınız ile bağlantı halinde sizinle yaptığı veri alış-veriş işleminin güvenli bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.

Küçük, Orta ve Kurumsal ölçekte her kurum, kuruluş veya şirket; kötü amaçlı yazılım ve saldırıların hedefindedir ve tüm bunlara karşı önlem almalıdır. Ağ içinde emniyet bakımından en zayıfı olarak bilinen uç noktalar; kötü niyetli aksiyonların gerçekleştirilebilmesi için en uygun alandır.

Avantajları Nelerdir?

◯ Daha gelişmiş ve zararlı tehditlere karşı güvenlik imkânı sağlar.
◯ Ağ üzerinde bulunan tüm uç noktalardaki kötü girişimleri görebilme olanağı sağlar.
◯ Olası zararlı girişimlere karşı siber güvenlik ekibine gereken aksiyonda bulunma imkânı verir.

 

Bulut Yedekleme ( Cloud Backup )

  • Veeam Yedekleme : FlexApp360 sanal yedekleme programı Veeam Cloud Connect, buluttan yedekleme ve geri yükleme için sisteminize entegre, hızlı ve güvenli bir yol sunar. İş yeri dışında altyapı kurma yükü, bu altyapının bakım maliyeti ve karmaşıklığı olmadan iş yeri dışına taşınabilir.
  • Acronis Yedekleme : FlexApp360 müşterilerine veri koruma amacıyla sunduğumuz Acronis; Kapsamlı, basit ve uygun maliyeti, yerel bir bulut yedekleme / kurtarma hizmetidir.
  • Office365 Yedekleme : FlexApp360 Office 365 Yedekleme, Office programlarında kayıtlı olan verilerinize erişiminizi sağlar ve bu veriler üzerindeki kontrolünüzü kaybetme riskini ortadan kaldırır. Office 365 verileri, FlexApp360 Yedekleme hizmetiyle koruma altında.

 

Kurumsal E-Posta ( Hosted Exchange )

Tüm uygulamalarla uyumlu çalışabilen ve reklamlara maruz bırakmayan kurumsal e-posta hizmetlerimizle tanışın. İş dünyasındaki güvenilirliğinizi ve prestijinizi, profesyonel e-postanızla sağlayın.

Tüm yazışma verileriniz, FlexApp360 dijital mimarisiyle güvende. Şifreleme algoritmalarımız, e-posta yazışmalarınızı güvenli bir şekilde saklar ve üçüncü kişilerin erişimini engeller.

 

 

 

 

 

Sunucu Güvenliği ( Hosted Deep Security )

Deep Security fiziksel, sanal ve bulut sunuculardan olduğu kadar, sanal masaüstü bilgisayarlardan da oluşan dinamik veri merkezlerini koruyacak şekilde tasarlanmış, kapsamlı bir aracısız sunucu güvenliği platformudur.

Deep Security ile birlikte sunucunuzda aracısız bütünlük izleme, yetkisiz erişimi önleme, güvenlik duvarı ve kötü amaçlı yazılımdan koruma özellikleri sayesinde, ek yer kaplamadan güvenliği güçlendirir.

 

 

E-Posta Güvenliği ( Anti-Spam Mail Gateway )

Günümüzün dijital dünyasında e-posta tehditleri çok hızlı hareket ediyor. Bu da büyümekte olan işletmeler için risk oluşturuyor. FlexApp360 e-posta güvenliği hizmetleriyle iletişiminizi tehdit eden riskleri ortadan kaldırın.

Kimlik doğrulama tekniklerimiz; e-posta başlığı anormalliği analizi, görünen ad ve benzer etki alanı analizinin bir kombinasyonunu kullanır. Eşleşme olup olmadığını kontrol etmek için gelen e-postaların görünen adını, yaygın olarak kötüye kullanılan bulut hizmeti marka adlarının görünen adıyla ve kuruluş içindeki VIP’lerle karşılaştırabilirsiniz.